تولید کردن ایران برانکو سرمربی منصوریان

تولید کردن: ایران برانکو سرمربی منصوریان پرسپولیس سرمربی استقلال سرمربی پرسپولیس علیرضا منصوریان برانکو ایوانکوویچ

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی مسئولان سکوت‌شان را ادامه بدهند

یکی از دوستان می گفت آیا سیاست مداران یکهو سکوت ارزش را نمی شکنند و همه چیز را نمی گویند تا راحت شوم؟ گفتم همین آقای کرمانی معاون دوآتشه احمدی نژاد که بعد از

مسئولان سکوت‌شان را ادامه بدهند

مسئولان سکوت ارزش را ادامه بدهند

عبارات مهم : کانادا

یکی از دوستان می گفت آیا سیاست مداران یکهو سکوت ارزش را نمی شکنند و همه چیز را نمی گویند تا راحت شوم؟ گفتم همین آقای کرمانی معاون دوآتشه احمدی نژاد که بعد از ۶ سال سکوتش را شکست، همه را شوکه کرد. حالا تو فکر کن اگر در یک روز دو نفر سکوت را بشکنند جامعه تحمل می کند؟ خودت طاقت می آوری؟ گفت: این طوری نگاه نکرده بودم، درست می گویی، اصلا همان سکوت کنند بهتر است.

دوستم گفت: ولی واقعا اینها رفته اند توی موزه ملی و هر چه بوده است خارج کرده اند؟ به همین راحتی؟ گفتم: نمی دانم حالا دقیقا چه اتفاقی افتاده است ولی هر بار به موزه ملی می رفتم به شوخی می گفتم کاش می شد یکی از این مفرغ های لرستان را بردارم جهت روی میز کارم. به هر حال من هم لرم، هم عاشق مفرغم و هم آدم فرهنگی ام، من نبرم چه کسی ببرد؟ ولی همان موقع احساس می کردم خارج کردن یک سنجاق سر مفرغی از موزه ملی کاری است سخت و حتی نشد.

مسئولان سکوت‌شان را ادامه بدهند

البته خارج کردن اشیا از موزه ملی از غیب کردن دکل یا آسفالت کردن هگمتانه سخت تر نیست. مسئولان ما در طول سالیان کارهایی کرده اند که خیلی عجیب تر از این است.

دوستم گفت: این جمله که گفتی خیلی عجیب بود. گفتم: کدام؟ گفت: من نبرم چه کسی ببرد! این جمله مثل این بود که کسی بگوید من نخورم چه کسی بخورد؟ گفتم: خب لابد خیلی ها چنین عقیده ای دارند و مملکت را ملک خویش می دانند. گفت: کاش کمی از این مملکت هم ملک ما بود. گفتم: از همان کمی است که کار اوج می گیرد و به کانادا ختم می شود. گفت: مگر کانادا رفتن بد است؟ آنها که رفتند ضرر کردند؟ نمی بینی چه طور دارد زندگی می کند؟ گفتم: این طور نگاه نکن ما شانس نداریم. من خودم اگر یک دانه ارزن از پایتخت کشور عزیزمان ایران بالابکشم و بخواهم فرار کنم قبل از رسیدن اتوبان نواب دستگیر می شوم. یعنی به نظرم حتی آن کسی را در فرودگاه دستگیر می کنند خوش شانس تر است.

گفت: دستگیر نشدن از خوش شانسی است یا از روابط؟ گفتم: بگذار این روزهای آخر سال هم ستون مان را بنویسم و در خدمت ایسنا باشیم. این قدر پرسش های بودار نپرس. گفت: چشم پرسش بودار نمی کنم. ولی انصافا این طوری که دوستان رفتند کانادا با شانس نمی شود رفت.
باقی بقای تان

یکی از دوستان می گفت آیا سیاست مداران یکهو سکوت ارزش را نمی شکنند و همه چیز را نمی گویند تا راحت شوم؟ گفتم همین آقای کرمانی معاون دوآتشه احمدی نژاد که بعد از

ایسنا

واژه های کلیدی: کانادا | مسئولان | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs