تولید کردن ایران برانکو سرمربی منصوریان

تولید کردن: ایران برانکو سرمربی منصوریان پرسپولیس سرمربی استقلال سرمربی پرسپولیس علیرضا منصوریان برانکو ایوانکوویچ

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی انتظار این بود که آقای روحانی با مجمع روحانیون و اصلاح‌طلبان نیز ارتباط داشته باشد / حسن رسولی

یک فعال سیاسی اصلا‌ح‌طلب گفت: انتظار این بوده و است که حداقل بعد از آنکه ایشان با شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز پایتخت کشور عزیزمان ایران که رقیب ایشان در انت

انتظار این بود که آقای روحانی با مجمع روحانیون و اصلاح‌طلبان نیز ارتباط داشته باشد / حسن رسولی

حسن رسولی: انتظار این بود که آقای روحانی با مجمع روحانیون و اصلاح طلبان نیز ارتباط داشته باشد

عبارات مهم : سیاسی

یک فعال سیاسی اصلا ح طلب گفت: انتظار این بوده و است که حداقل بعد از آنکه ایشان با شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز پایتخت کشور عزیزمان ایران که رقیب ایشان در انتخابات بودند، وارد تعامل شد و حتی قبل از آن با مجمع روحانیون مبارز و با مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم و با شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان و یا با شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب و رؤسای ستادهای انتخاباتی خویش نیز چنین ارتباطی را برقرار می کرد.

حسن رسولی عضو اصلاح طلب شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در گفت وگو با اعتمادآنلاین راجع به نقاط ضعف دولت دوم حسن روحانی اظهار کرد: یکی از بااهمیت ترین نقاط ضعف دولت دوم آقای روحانی در حوزه سیاسی کم کردن سطح ارتباط ستاد سیاسی دولت با پایگاه رأی و پایگاه اجتماعی آقای روحانی هست. به گونه ای که امروز اکثر کسانی که در مرکز و در استان ها و نقاط متفاوت کشور جهت پیروزی آقای روحانی شبانه روزی تلاش کردند تا ایشان رأی آوردند با آن ها ارتباطی وجود ندارد. در ماه های بعد از کسب پیروزری با تغییراتی که در دولت به وجود آمد و همنیطور جابه جایی هایی که در سطح استانداران انجام شد و عدم اعتنایی که به این شرکت رأی مشاهده شد، نشان داد که ارتباط ضعیفی بین دولت و بدنه اجتماعی حامی آن وجود دارد.

انتظار این بود که آقای روحانی با مجمع روحانیون و اصلاح‌طلبان نیز ارتباط داشته باشد / حسن رسولی

رسولی ادامه داد: این روند در آینده می تواند با عث کم کردن اعتماد عمومی به آقای مدیر جمهوری و پایین آوردن سطح سرمایه اجتماعی مدیر دولت دوازدهم شود.

این فعال سیاسی اصلاح طلب اضافه کرد: در حوزه اقتصادی آقای مدیر جمهوری لایحه ای که به مجلس دادند با واقعیت های کشور و مصالح آینده جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران سازگاری زیاد و واقعیت پذیری بالاتری داشت. ولی عدم دفاع مناسب دولت مردان و برخورد انفعالی ستاد اقتصادی دولت در ناآرامی های اخیر باعث چرخش ۱۸۰ درجه ای ماهوی لایحه دولت در کمیسیون تلفیق و صحن مجلس شد.

یک فعال سیاسی اصلا‌ح‌طلب گفت: انتظار این بوده و است که حداقل بعد از آنکه ایشان با شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز پایتخت کشور عزیزمان ایران که رقیب ایشان در انت

رسولی تأکید کرد: یکی از مباحث قابل بحث نقطه ضعف قبلی که وجود داشته و الان هم ادامه دارد که مربوط به پایین بودن تعامل و ارتباطات مدیر جمهوری با اعضای هیأت دولت، احزاب و همچنین با گروه های سیاسی هست. علاوه بر آن ارتباط با استانداران، نمایندگان مجلس بخصوص فراکسیون امید که پشتیبان مهم ایشان بودند و همین طور مراجع سیاسی و فکری اصلاح طلبی که در انتخابات به ایشان کمک کردند در سطح قابل قبولی نیست.

او تصریح کرد: آقای روحانی بعد از انتخابات نه تنها در جهت قدر شناسی و حفظ ارتباط تشکیلاتی با این مجموعه ها اقدامی نکرد بلکه با جریان رقیب سطح گفت وگوهای خودش را زیاد کردن داد و صحنه هایی را صدا و سیما از نشست و برخاست ایشان با اعضای شورای مرکزی جامعه روحانیت پخش کرد. البته به نظر من فی نفسه این ارتباط ایرادی نداشت و آقای مدیر جمهوری باید با همه گروه های سیاسی حتی گروه های سیاسی رقیب که تمام عیار در برابر ایشان ایستاده اند و ایستاده بودند بعد از کسب پیروزی به عنوان مدیر جمهوری همه مردم کشور عزیزمان ایران تعامل داشته باشند.

وی افزود: ولی انتظار این بوده و است که حداقل بعد از آنکه ایشان با شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز پایتخت کشور عزیزمان ایران که رقیب ایشان در انتخابات بودند، وارد تعامل شد و بلافاصله و حتی قبل از آن با مجمع روحانیون مبارز و با مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم و با شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان و یا با شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب و روسای ستادهای انتخاباتی خویش نیز چنین ارتباطی را برقرار می کرد. این نوع واکنش‌ها غیر قابل انتظار به عنوان یکی دیگر از نقاط ضعف دولت دوازدهم هست. به گونه ای که بین طرفداران آقای روحانی بخصوص در بین جوانان و زنان و در بین پایگاه فکری اجتماعی و سیاسی اصلاح طلبان که به آقای روحانی رأی دادند این گله مندی و نگرانی همراه با تعجب و علامت پرسش همچنان باقی است.

انتظار این بود که آقای روحانی با مجمع روحانیون و اصلاح‌طلبان نیز ارتباط داشته باشد / حسن رسولی

واژه های کلیدی: سیاسی | ارتباط | روحانیت | اصلاح طلب | شورای شهر | حسن روحانی | اصلاح طلبان | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs