تولید کردن ایران برانکو سرمربی منصوریان

تولید کردن: ایران برانکو سرمربی منصوریان پرسپولیس سرمربی استقلال سرمربی پرسپولیس علیرضا منصوریان برانکو ایوانکوویچ

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی آمریکا قابل اعتماد نیست/ خروج یکطرفه واشنگتن از برجام گواه بی اعتمادی به آمریکاست ، وزیر کشور

وزیر کشور در تصویر العمل به سخنان اخیر مدیر جمهور آمریکا مبنی بر انجام مذاکره بدون پیش شرط با کشور عزیزمان ایران گفت: آمریکا قابل اعتماد نیست، هنگامی که این کشو

آمریکا قابل اعتماد نیست/ خروج یکطرفه واشنگتن از برجام گواه بی اعتمادی به آمریکاست ، وزیر کشور

وزیر کشور: آمریکا قابل اعتماد نیست/ خروج یکطرفه واشنگتن از برجام گواه بی اعتمادی به آمریکاست

عبارات مهم : ایران

وزیر کشور در تصویر العمل به سخنان اخیر مدیر جمهور آمریکا مبنی بر انجام مذاکره بدون پیش شرط با کشور عزیزمان ایران گفت: آمریکا قابل اعتماد نیست، هنگامی که این کشور با قلدری و به صورت یک طرفه از برجام خارج می شود چه طور می توانما اعتماد کرد. از طرفی می گویند به کشور عزیزمان ایران فشار آورده شود تا کشور عزیزمان ایران تعهدات جدیدی را بپذیرد و از طرف دیگر این صحبت از مذاکره بدون پیش شرط می کنند.

به گزارش فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور امروز سه شنبه 9 مردادماه در همایش معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری های سراسر کشور که در محل این وزارتخانه برگزار شد در تصویر العمل به سخنان اخیر مدیر جمهور آمریکا مبنی بر انجام مذاکره بدون پیش شرط با کشور عزیزمان ایران گفت: آمریکا قابل اعتماد نیست، هنگامی که این کشور با قلدری و به صورت یک طرفه از برجام خارج می شود چه طور می توانما اعتماد کرد. از طرفی می گویند به کشور عزیزمان ایران فشار آورده شود تا کشور عزیزمان ایران تعهدات جدیدی را بپذیرد و از طرف دیگر این صحبت از مذاکره بدون پیش شرط می کنند.

وزیر کشور امید، اعتماد، نشاط و کارآمدی را چهار شاخصه مهم در یک جامعه پویا بیان کرد و افزود: دشمن در سه سطح با جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در حال مقابله هست، سطح اول تهدیدات نظامی سطح دوم تحریم های اقتصادی و سطح سوم ایجاد تنش ها و نارضایتی اجتماعی است که از نظر ما سطح سوم یعنی ایجاد تنش های اجتماعی نشانه اول دشمن است.

وی ادامه داد: در حوزه نظامی دشمن قدرت مواجهه با جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران را ندارد و در حوزه اقتصادی نیز درست است که می تواند با اعمال تحریم های به کشور عزیزمان ایران فشار بیاورند ولی ما 40 سال است که با این مسئله روبرو هستیم و می دانند که با این کارها نمی توانند به اهداف مهم خود برسند ولی این دو اقدام می تواند زمینه ساز ایجاد تنش و نارضایتی اجتماعی در کشور شود بنابراین باید با ایجاد امید و نشاط و تقویت رضایتمندی مردم جلوی این نقشه دشمن را بگیریم

رحمانی فضلی با بیان اینکه باید امید مردم را تقویت کنیم افزود: یکی از راه ها زیاد کردن امید این است که رضایتمندی مردم در مراجعه به ادارات را زیاد کردن دهیم و اینکار جز وقت گذاشتن مردم و گفتگو در جهت اقناع سازی آنها امکان پذیر نیست.

وی با بیان اینکه نباید با کارها خود مردم را ناامید کنیم بر لزوم بهره گیری مدیران از ظرفیت های صداوسیما و اینترنت جهت بیان موفقیت ها و تاثیر مثبت کارها تاکید کرد و افزود: صدا و سیما تنها از 20 درصد ظرفیت خود استفاده می کند که باید به آنها کمک کنیم تا از ظرفیت بالقوه خود جهت ایجاد نشاط و امید و انگیزه زیاد استفاده کنند.

وزیر کشور با بیان اینکه هیچ یک از تجمعاتی که تا کنون شاهد آن بوده ایم از سوی گروهک های معاند و یا مخالفان سازماندهی نشده بودند تاکید کرد: نباید پرسشها صنفی به سرعت تبدیل پرسشها امنیتی شود و باید جلوی آن را بگیریم و پرسشها صنفی و اقشار و طبقات طبقات متفاوت نیز باید در حد همان اصناف پیگیری و حل شود.

رحمانی فضلی کار زیاد در ایجاد نشاط را به معاونان سیاسی استانداری ها مورد تاکید قرار و گفت: کارآمدی از شاخصه های مهم مدیران در عرصه های متفاوت هست، کارآمدی یعنی اجرای درست کارها بعد نباید در اجرای برنامه ها با کسی تعارف داشته باشیم در اجرای پروژه ها باید همکاری مردم را زیاد کردن دهیم و آنها را پای کار بیاوریم.

وی با اشاره به مصوبه مجلس مبنی بر عدم بکارگیری بازنشستگان در عرصه های مدیرتی گفت: دولت و وزارت کشور همواره از جوانگرایی در عرصه های مدیریت استقبال و حمایت کرده و می کند و ما با نفس عوض کردن مخالف نیستیم بر همین اساس طبق این مصوبه حدود 15 تن از استانداران عوض کردن خواهند کرد که به معاون سیاسی وزارت کشور ماموریت داده شده است تا نیروها و افراد باتجربه از مجموعه وزارت کشور با اولویت معاونان فعلی استانداران جهت تصدی گری بعد استاندار معرفی کنند.

وزیر کشور با تاکید بر خود انتقادی مسئولان از عملکردشان تصریح کرد: این پرسش را از خود بپرسیم که آیا در طول یک روز تمام تلاش خود را که منجر به رضایتمندی مردم شود انجام می دهیم یا خیر؟، روزانه 5 میلیون نفر مراجعه کننده به ادارات داریم باید ببینیم از این تعداد چند نفر راضی برمی گردند و چند نفر ناراضی لذا باید میزان رضایتمندی مردم از ادارات را زیاد کردن دهیم و به همین جهت استانداران، معاون سیاسی و فرمانداران باید از تشریفات خود در سفرها و مراسمات متفاوت پرهیز کنند.

رحمانی فضلی بر ضرورت استفاده از مشاوران مجرب در حوزه های متفاوت و برقراری تعامل و بهرمندی ازهمفکری با صاحب نظران و اساتید دانشگاه ها تاکید کرد و افزود: مدیران باید با آشنایی از جایگاه خود قدرت تحلیل و برنامه ریزی و هماهنگی امور جهت خدمت به مردم را داشته باشند، و از ابتدای دولت یازدهم تاکنون بیش از 175 اختیار در دولت تصویب و به استانداران تفویض شده است هست. استانداران و معاونان سیاسی باید از اختیارات خود و سایر دستگاه ها آگاه بوده و از آن در جهت تسریع در پیشبرد امور استفاده کنند.

آمریکا قابل اعتماد نیست/ خروج یکطرفه واشنگتن از برجام گواه بی اعتمادی به آمریکاست ، وزیر کشور

واژه های کلیدی: ایران | سیاسی | اعتماد | آمریکا | بی اعتمادی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs