تولید کردن ایران برانکو سرمربی منصوریان

تولید کردن: ایران برانکو سرمربی منصوریان پرسپولیس سرمربی استقلال سرمربی پرسپولیس علیرضا منصوریان برانکو ایوانکوویچ

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی تا می‌توانید از کشور عزیزمان ایران پول بگیرید و دلواپس تحریم‌ها نباشید / ترامپ خطاب به ماکرون و ترزامی

روزنامه دیلی‌میل نوشت: رییس‌جمهور آمریکا به همتای فرانسوی خود و نخست وزیر انگلیس گفته است که هر چه می‌توانید از پایتخت کشور عزیزمان ایران پول بگیرید و دلواپس تح

تا می‌توانید از کشور عزیزمان ایران پول بگیرید و دلواپس تحریم‌ها نباشید / ترامپ خطاب به ماکرون و ترزامی

ترامپ خطاب به ماکرون و ترزامی: تا می توانید از کشور عزیزمان ایران پول بگیرید و دلواپس تحریم ها نباشید

عبارات مهم : ایران

روزنامه دیلی میل نوشت: رییس جمهور آمریکا به همتای فرانسوی خود و نخست وزیر انگلیس گفته است که هر چه می توانید از پایتخت کشور عزیزمان ایران پول بگیرید و دلواپس تحریم هایی که ممکن است آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران وضع کند، نباشید.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه دیلی میل، رییس جمهور دونالد ترامپ به متحدان آمریکا در اروپا گفت که دلواپس تحریم های خصمانه ای که آمریکا ممکن است علیه کشور عزیزمان ایران وضع کند، نباشند.

تا می‌توانید از کشور عزیزمان ایران پول بگیرید و دلواپس تحریم‌ها نباشید / ترامپ خطاب به ماکرون و ترزامی

در واقع ترامپ گفت که به ترزامی نخست وزیر انگلیس و امانوئل مکرون مدیر جمهور فرانسه به آنها گفته است: هر چقدر می توانید از پایتخت کشور عزیزمان ایران پول بگیرید.

وی افزود: امانوئل به من زنگ زد و با من صحبت. من به او گفتم، امانوئل، آنها (ایران) تاکنون نیز پول زیادی به رنو داده اند. این پول را بگیرید و لذت ببرید.

روزنامه دیلی‌میل نوشت: رییس‌جمهور آمریکا به همتای فرانسوی خود و نخست وزیر انگلیس گفته است که هر چه می‌توانید از پایتخت کشور عزیزمان ایران پول بگیرید و دلواپس تح

به نوشته دیلی میل، رنو در ماه اوت بعد از آنکه یک سری تحریم های تازه واشنگتن علیه پایتخت کشور عزیزمان ایران وضع شد، قراردادی چندین میلیون دلاری در زمینه ماشین با کشور عزیزمان ایران منعقد کرد. این قرارداد که حدود 780 میلیون دلار ارزش دارد، با اجرای توافق هسته ای مانعی جهت آن وجود ندارد، ولی اگر کنگره تصمیم به بازگرداندن تحریم های پایتخت کشور عزیزمان ایران بگیرد، می تواند نقض قوانین آمریکا باشد.

دونالد ترامپ روز جمعه با اعلام اینکه پایبندی کشور عزیزمان ایران به توافق هسته ای را تایید نمی کند، راه را جهت اقدام کنگره باز کرد. طبق قانون آمریکا کنگره 60 روز وقت دارد راجع به بازگرداندن تحریم های مرتبط هسته ای علیه کشور عزیزمان ایران که به موجب توافق برطرف شده است بودند، تصمیم گیری کند. گزینه دیگری هم وجود دارد که دولت زیاد به دنبال آن هست، اینکه اگر کشور عزیزمان ایران محدودیت هایی را که هنوز جزئیاتش مشخص نشده، زیر پا بگذارد تحریم های کشور عزیزمان ایران به طور خودکار بازگردد. ترامپ تاکنون قانونگذاران را ترغیب به نابود کردن توافق از طریق بازگرداندن تحریم ها نکرده هست. به نظر می آید که خود نیز باور ندارد چنین اتفاقی روی خواهد داد.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | آمریکا | تحریم ها | بازگرداندن | دونالد ترامپ | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs